Vesmann Marine

Avaleht> Vesmann Marine

0 +

aastat kogemust

0 +

aastat kogemust

Meie kogemused

Miks valida paadiehituses meid?

Disainime ja projekteerime

Paatide projekteerimise ja ehitusega tegeleme aastast 2011. Oleme projekteerinud ja ehitanud nii alumiiniumist, kõrgtihedast polüetüleenist kui ka komposiidist veesõidukeid. Kui soovid isiklikku paati, siis võta meiega ühendust ja me disainime ning ehitame just Sinu soovidele vastava paadi.

Ehitame (HDPE, alumiinium, klaasplast, merevineer)

Alates 2017. aastast tegeleme polüetüleenpaatide projekteerimise ja ehitamisega, kus oleme läbi erinevate katsetuste saavutanud märkimisväärse kogemuste ja teadmiste pagasi. Keevitatud polüetüleenist töö- ja lõbusõidupaadid on ennast tõestanud vastupidavate ja merekindlate veesõidukitena. Kuna materjalil on väga head tugevusomadused, siis on antud paadid ideaalsed kasutamiseks Eesti kivises rannikumeres. Paadid on võitnud suurt populaarsust nii Norras, Rootsis, Taanis, Hollandis, kui USA-s.

0 +
aastat kogemust

Paadiehitus ja remont

Mida me veel pakume?

Katsetame ja koostame tehnilise dokumentatsiooni

Müüdavad paadid peavad vastama EL direktiivile 2013/53/EL, mis tähendab, et paat peab olema ehitatud ja katsetatud vastavalt kehtivatele standarditele. Tihtipeale on paadiehitajal tülikas ja aeganõudev orienteeruda standardite lõputus rägastikus. Teeme paadile vajalikud katsed kas merel või arvutisimulatsiooni abil ning koostame paadi tehnilise dokumentatsiooni (katseprotokollid, omaniku käsiraamat, vastavusdeklaratsioon).

Hooldame ja remondime

Kui Sinu veesõiduk vajab kvaliteetset hooldust või remonti, siis võta meiega ühendust. Teostame erinevate veesõidukite hooldus- ja remonttöid, mis hõlmavad endas:

Meie tehtud tööd